044 592 12 04, 067 509 84 39

Комунікації будь-якої складності

Водопостачання та водовідведення

Водоснабжение

Вода — це найважливіший хімічний елемент в нашому житті. Кожен день всі ми користуємося водою. Надійна система подачі води від джерела (свердловини, криниці, міський мережі) до споживача, проведення якісного очищення води, підігрівання води – це основні завдання системи водопостачання.

Насоси

Насосы

Насоси

Якщо у вас своя свердловина або колодязь доставити воду в будинок допоможуть спеціальні насоси (занурювальні, свердловинні, самовсмоктуючі), які підбираються залежно від багатьох факторів (розташування і характеристики джерела води, необхідної кількості води в будинку, конструкції системи водопостачання тощо).

Наші фахівці проведуть розрахунки та підберуть надійні насоси (лише перевірених виробників: Wilo, Grundfos) для безперебійної подачі води в ваш будинок і забезпечення необхідного тиску води.

Труби

Трубы

Труби

До точки водорозбору вода від джерела водопостачання (свердловини, міської мережі) надходить по трубах. Від якості труби залежить не тільки надійність системи, а й якість самої води.

Наші партнери-виробники труб для систем водопостачання  (Rehau, Kan, Sanha) мають всі необхідні сертифікати і гарантують якість матеріалів і довговічність системи.

Система очищення води

Вода

Очищення води

Нікому не сподобається, якщо у нього з крана потече вода з неприємним смаком, запахом або кольором. Але навіть ідеальна на вигляд і смак вода може містити небезпечні для людини речовини. Захистити себе від них дуже легко — достатньо поставити систему очищення води, яка повинна підбиратися для кожного випадку індивідуально по хімічному аналізу води.

Ми пропонуємо вам надійні системи очищення води (BWT, Raifil, Ecosoft) різних типів в залежності від ваших потреб: вода для поливу, вода для ванних кімнат, питна вода, вода для спеціального обладнання.

Запірна та регулююча арматура

Арматура

Арматура

Не варто забувати і про запірну та регулюючу арматуру для системи водопостачання. Кульові крани, фільтри грубого і тонкого очищення, редуктори тиску, прилади обліку, приладові крани — це необхідна частина системи для кожного будинку або квартири.

Ми пропонуємо вам запірно-регулюючу арматуру відомих світових брендів: Herz, Meibes, Oventrop, FIV, Honeywell, Watts тощо.

Санітарно-технічні прилади та комплектуючі

Сантехника

Сантехніка

Всі вищезгадані компоненти системи водопостачання дуже важливі і їх якістю не можна нехтувати, щоб в подальшому якомога рідше про них згадувати. Але є обладнання, яке ви будете бачити щодня — це санітарно-технічні прилади (ванна, умивальник, унітаз, біде, душова кабіна і тощо).

Якщо ви визначилися з дизайном ванних кімнат, ми допоможемо вам підібрати зручні та якісні санітарно-технічні прилади та комплектуючі відомих фірм-виробників: Grohe, Sanha, Geberit, Laufen, Villeroy & Boch, Viega та інші.

Каналізація

Канализация

Каналізація

Важливим моментом є питання відведення стічних вод — каналізація. Завдання системи водовідведення — збір усіх стоків від санітарно-технічних приладів та транспортування їх з будівлі в зовнішню каналізацію. Основними елементами системи водовідведення є каналізаційні труби та фітинги.

Обесшумка

Безшумна каналізація

Доведено, що шум дуже сильно впливає на нервову систему людини, а в нічний час його вплив посилюється в рази. Вирішити проблеми шумів від каналізації допоможе розробка німецької компанії Rehau — безшумна каналізація Raupiano. При використанні безшумної каналізації рівень шуму виявляється нижче гранично допустимого рівня.

Наша компанія пропонує каналізаційні труби і фітинги німецьких компаній Rehau і Ostendorf для систем внутрішньої та зовнішньої каналізації.

Канализация

Зовнішня каналізація

Відведення стічних вод виконується або в центральну систему зовнішньої каналізації, або в автономну систему очищення стічних вод. Конструкція системи автономної каналізації залежить від ряду факторів: розміщення будівлі та площі ділянки, рівня грунтових вод, типу грунту, обсягу стоків тощо.

Ми пропонуємо вам розрахунок, підбір і монтаж системи автономної каналізації для вашого будинку.