044 592 12 04, 067 509 84 39

Комунікації будь-якої складності

Сучасні системи опалення

Отопление

Чи хочете ви жити в затишному будинку, квартирі та не бояться слів «зима», «морози», «холод»? Чи хочете ви відчувати комфортне тепло? Сучасні системи опалення, наші знання і досвід — запорука бездоганної системи опалення для вас!

Ми будемо раді запропонувати вам повний комплекс послуг пов’язаних з системами опалення: проектування, продаж, монтаж та сервісне обслуговування.

З чого ж складається система опалення? Відповідь на це питання знає практично кожен.

Опалювальні прилади

Радиатор

Радіатор

Опалювальні прилади добре знайомі кожному з нас з дитинства. Як правило, вони знаходяться в кожному приміщенні і нагрівають у вигляді конвективно-радіаційного теплообміну повітря.

Існує кілька типів опалювальних приладів: радіатори (сталеві, алюмінієві, біметалеві, чавунні),  конвектори (внутрішньопідлогові, підлогові, настінні, цокольні, підвіконні; з примусовою або природною конвекцією), дизайнерські опалювальні прилади.

При правильному підборі (а це є нашим завданням) кожен тип опалювального приладу створить комфортну температуру в приміщенні; вам залишається тільки визначити зовнішній вигляд, що пасуватиме вашому інтер’єру.

Ми зможемо запропонувати вам якісні опалювальні прилади на будь-який смак в різному ціновому діапазоні: Kermi, Purmo, Jaga, Arbonia, Carrera тощо.

Трубопроводи

Трубопровод

Трубопроводи

Тепло підходить до опалювальних приладів по трубопроводах — це, можна сказати, найважливіший елемент опалювальної системи. На українському ринку представлена ​​велика кількість виробників труб, але не всі вони гідні того, щоб бути змонтованими в вашому домі! Якісна труба — гарантія вашого спокою і надійності системи опалення.

Ми працюємо тільки з високоякісними системами труб: Rehau, Kan, Geberit, Sanha.

Система теплої підлоги

Теплый пол

Тепла підлога

Ні для кого в наш час не є таємницею, що крім традиційних опалювальних приладів, великим попитом користується система теплої підлоги. І не дарма, велика кількість переваг цієї системи (тепловий комфорт, екологічність, економічність, збільшення вільного простору в приміщенні) дедалі частіше змушує замовників вибирати для свого будинку саме цю систему.

За допомогою ефективних систем водяної та електричної теплої підлоги ми зробимо ваш будинок ідеально комфортним і затишним.

Запірна та регулююча арматура

Запорная арматура

Запірна арматура

І нарешті, запірна та регулююча арматура — ще один важливий компонент системи опалення. Саме за допомогою них ваша система стане максимально надійною і ефективною. Термоголовки, вузли підключення радіаторів, кульові крани, балансувальні та регулюючі вентилі тощо є життєво необхідними для вашої системи опалення.

Ми пропонуємо вам запірно-регулюючу арматуру відомих світових брендів: Herz, Oventrop, Honeywell, FIV та інші.