044 592 12 04, 067 509 84 39

Дізнайтеся про нас більше

Сучасний світ — це світ швидкості, де будь-яка помилка відкидає нас далеко назад. Тоді доводиться починати все з початку.

Компанія «Гранд Калор» пройшла довгий шлях розвитку і досконалості в області теплотехніки і водопостачання. Ми пропонуємо Вам свій досвід у вирішенні будь-яких інженерно-технічних завдань.
Теплові насоси, сонячні колектори, котли, радіаторне опалення, гаряча вода, комфортний басейн, тепла підлога і стіни — це і багато іншого від проєкту та «під ключ» Вам запропонують наші фахівці.

«Гранд Калор» — партнер багатьох провідних компаній.

Buderus, Bosch — надійний виробник теплогенеруючою техніки, неодноразово удостоював нас призами та грамотами:

  • Награждение «солнечным» ноутбукомми нагороджені «сонячним» ноутбуком за впровадження енергозберігаючих технологій в котеджному будівництві;
  • Победители конкурса проектов как лучший "Проект Buderus с использованием возобновляемой энергии"ми переможці конкурсу проектів як кращий «Проект Buderus з використанням відновлюваної енергії»;
  • Завод Solarthermie в городеWettringen в Германии ми були запрошені відвідати одне з найважливіших підприємств концерну Bosch Thermothechnik GmBh — завод Solarthermie в місті Wettringen в Німеччині з виробництва сонячних геліотермічних колекторів;
  • Завод по производству чугунных отопительных котлов Buderus ми відвідали завод з виробництва чавунних опалювальних котлів Buderus і пройшли навчання в навчальному центрі Buderus в місті Лоллар в Німеччині.

Meibes – провідний німецький виробник техніки швидкого монтажу для котельних, геліосистем та інших систем для прийому і розподілу тепла, які адаптовані під українські та світові стандарти енергоефективності. Компанія пропонує рішення в області оптимізації роботи джерел тепла, використання альтернативних ресурсів, організації внутрішніх інженерних систем опалення та гарячого водопостачання, систем диспетчеризації та обліку енергоресурсів. Кожна наша котельня оснащена обладнанням цього виробника.

Rehau — наш партнер і постачальник водопровідних і опалювальних трубопроводів. Технології Rehau — бренд № 1 в Європі, надаємо 10 років гарантії на змонтовану систему у Вашому домі. Ми використовуємо лише найкращі матеріали для Ваших інженерних систем.

Радіатори Kermi, конвектори Carrera, дизайнерські опалювальні прилади Jaga  це не тільки тепло, а й економія, красивий дизайн і надійність.

BWT, Raifil, Ecosoft – найкраще обладнання для очищення води для будинку, квартири, ресторану, промислових та адміністративних об’єктів. З цими системами Ваша вода буде ідеальною.

Herz, Honeywell, FIV, Sanha, … список можна продовжувати і далі.

Ми пропонуємо тільки перевірене часом надійне рішення Ваших завдань. Разом з нами і нашими партнерами Ви забудете, що таке розчарування, і уникнете зайвої витрати коштів і сил. Виконана робота принесе задоволення і дозволить рухатися дуже швидко вперед, залишаючи позаду тих, хто знову і знову починають все спочатку.

З найкращими побажаннями
ТОВ «Гранд Калор»