044 592 12 04, 067 509 84 39

Комунікації будь-якої складності

Монтаж та сервіс

Монтаж и сервис

У вас є якісний проєкт, закуплено надійне обладнання — вам необхідний якісний монтаж інженерних систем, котельної, їх гідравлічне випробування, налагодження та пуск. Не варто економити на монтажі, довірте ваші системи професіоналам, з великим досвідом роботи.

Професійний монтаж — це не просто слова, це, перш за все, гарантії працездатності ваших систем, це ваша безпека і впевненість у завтрашньому дні. Неправильно змонтована система буде весь час нагадувати про себе, всілякими способами вимагати додаткових витрат на переробку системи або заміну обладнання. Цінуйте ваші нерви і час!

Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг з монтажу та сервісного обслуговування інженерних систем і котелень. У найкоротші терміни виконуємо монтаж систем будь-якої складності і даємо гарантію на свої роботи.

Монтаж котельного обладнання

Ми виконуємо монтаж усіх типів котлів (газових, електричних, твердопаливних), бойлерів (моновалентних, бівалентних, термосифонних, електричних), баків-акумуляторів, насосних груп, розподільних гребінок, димоходів. Проводимо налаштування автоматики будь-якої складності, робимо перший пуск обладнання.

Монтаж котельного оборудования

Монтаж котельного обладнання

Монтаж теплових насосів

Наші фахівці мають великий досвід монтажу повітряних теплових насосів (установка внутрішнього і зовнішнього блоку, прокладання з’єднувальних трубопроводів), монтажe ґрунтових теплових насосів (буріння свердловин, опускання зондів, прокладання трубопроводів, монтаж розподільних гребінок, підключення внутрішнього блоку). Виконуємо роботи з балансування ґрунтових контурів системи, заповнення систем спеціальним розчином (низькотемпературним теплоносієм). Підбираємо та налагоджуємо роботу систем керування тепловими насосами.

Монтаж тепловых насосов

Монтаж теплових насосів

Монтаж сонячних колекторів

Пропонуємо вам професійний монтаж сонячних колекторів на всіх типах покрівлі (плоска покрівля, похила покрівля), на фасадах, на індивідуальних кріпленнях або будівлях (монтаж на прибудовах, технічних приміщеннях, спеціальних конструкціях). А також прокладання та ізоляцію трубопроводів для сонячних систем, заповнення систем спеціальним розчином (високотемпературним теплоносієм). Проводимо аналіз стану теплоносія за допомогою спеціального приладу — рефрактометру.

Монтаж солнечных коллекторов

Монтаж сонячних колекторів

Ми виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування теплових насосів і систем з сонячними колекторами. Надаємо консультації щодо вибору обладнання та його роботи. Проводимо експертний аналіз існуючих систем.

Сервісне обслуговування

Ми є авторизованим сервісним центром теплотехнічного обладнання Buderus та Bosch. Наші сервісні інженери бездоганно та вчасно виконають технічне обслуговування котельні, систем опалення, водопостачання, водовідведення, гарантійний та післягарантійний ремонт.

Сервисное обслуживание

Сервісне обслуговування

Монтаж системи опалення

Виконуємо монтаж систем опалення будь-якої складності (розводка трубопроводів, навішування радіаторів, установка підлогових конвекторів, укладання системи теплої підлоги, монтаж теплолічильників). Виконуємо балансування і наладку всієї системи опалення, проводимо гідравлічні випробування та запуск системи опалення.

Монтаж систем отопления

Монтаж систем опалення

Монтаж систем водопостачання та водовідведення

Виконуємо  монтаж систем водопостачання та водовідведення (розводка трубопроводів, прокладання каналізаційних труб, монтаж виводів під санітарно-технічні прилади, монтаж консолей, монтаж вбудованих кранів, монтаж лічильників води та редукторів тиску, монтаж свердловинних насосів, монтаж систем очищення води). Проводимо гідравлічні випробування і запуск систем водопостачання та водовідведення.

Монтаж систем водоснабжения и водоотведения

Монтаж систем водопостачання та водовідведення

Встановлення санітарно-технічних приладів

Проводимо встановлення санітарно-технічних приладів (унітазів, умивальників, раковин, біде, душових кабін, всіх типів ванн, трапів, монтаж змішувачів, електричних бойлерів тощо).

Установка санитарно-технических приборов

Установка санітарно-технічних приладів

Монтаж систем центрального пиловидалення

Виконуємо монтаж систем центрального пиловидалення (розводка труб, встановлення кімнатних розеток, прокладання електричного кабелю, встановлення центрального пилососа для адміністративних будівель, готелів, котеджів і квартир).

Монтаж систем центрального пылеудаления

Монтаж систем центрального пиловидалення

Монтаж зовнішніх мереж

Проводимо монтаж зовнішніх мереж (прокладання теплотрас, зовнішнього водопроводу і каналізації, монтаж систем автономної каналізації, монтаж систем поливу).

Наружные сети

Зовнішні мережі


Нашим завданням є змонтувати ваші системи так, щоб ви про них згадували якомога рідше, тільки для планового обслуговування і рекомендації друзям.