044 592 12 04, 067 509 84 39

Комунікації будь-якої складності

Відновлювальні джерела енергії

Источники энергии

З кожним днем питання економії енергоресурсів стає все більш актуальним. Зростання тарифів на газ змушує шукати нові джерела енергії та впроваджувати їх в наше життя. Теплові насоси та сонячні колектори дають можливість істотно знизити споживання газу, а в деяких випадках повністю від нього відмовитися.

Сонячні колектори

Коллектор

Сонячний колектор

Найбільш поширеними і доступними в наш час є сонячні колектори. Використовуючи безкоштовну енергію сонця вони дозволяють до 60% покрити річну потребу в гарячій воді, а також з легкістю можуть підігрівати воду для басейну, а в деяких випадках, і для системи опалення. Універсальність монтажу (на даху, на огорожі, на фасаді будівлі, на прибудинковій території тощо) дозволяє застосовувати сонячні колектори в будь-яких умовах.

Ви будуєте будинок, ресторан, готель чи хочете модернізувати вже існуючу систему — сонячні колектори ідеальне рішення для досягнення максимальної економії при нагріванні гарячої води!

Теплові насоси

Тепловой насос

Тепловий насос

Якщо ви хочете максимально скоротити споживання газу або у вас негазифікована ділянка, вам допоможе тепловий насос. Отримуючи безкоштовну енергію від землі, води або повітря тепловий насос передає її в систему опалення. Тепловий насос споживає електричну енергію лише для роботи компресора (спожита електрична енергія в 4 рази менша, за теплову енергію, що виробляє тепловий насос). Різноманітність типів цього обладнання (ґрунтові, водяні, повітряні теплові насоси) дозволяє його оптимально використовувати в практично будь-яких умовах.

 

Наша компанія має великий досвід проектування і монтажу котелень з використанням відновлюваних джерел енергії. Ми підберемо для вас ідеальний варіант обладнання для максимальної економії енергоресурсів і коштів!