044 592 12 04, 067 509 84 39

Корисні статті

Конденсаційний котел Logamax plus GB172i — революційний дизайн, надійна технологія

Logamax plus GB172i — нове покоління настінних конденсаційних газових котлів з принципово новим дизайном, надзвичайно високою ефективністю і низьким рівнем споживання енергії.

Усі останні віяння світу термотехніки в сучасному котлі від Buderus: конденсаційний теплообмінник WB5, фронтальна панель зі скла Titanium Glas, розширений діапазон модуляції, система управління BC25 з можливістю поєднання з Logamatic RC300 .

Котел Logamax plus GB172i представлений в двох кольорах ( чорний та білий ) і в чотирьох версіях: одноконтурні моделі 35 кВт і 42 кВт, двоконтурні моделі 30 кВт і 35 кВт .

Чорний та білий GB172i

Чорний та білий GB172i

Одноконтурний котел GB172i забезпечить ефективність і необхідну потужність системи опалення і гарячого водопостачання при використанні з бойлером непрямого нагріву або геліосистемою. А двоконтурна модель GB172i оснащена пластинчастим теплообмінником для підігріву гарячої води і розширювальним баком об’ємом 12 літрів.

Модуляція потужності пальника 1: 8 (від 12,5% до 100%) забезпечує незрівнянну енергоефективність і інноваційну технологію енергозбереження для приватних будинків, багатоповерховий житлових будинків тощо. Як результат — котел Logamax plus GB172i споживає газу рівно стільки, скільки вам потрібно!

Оцініть всі переваги Logamax plus GB172i вже сьогодні:

1. Надійність і якість

Починаючи з конденсаційного теплообмінника і закінчуючи автоматикою, котел втілює в собі сучасні досягнення в області термотехніки і унікальну надійність, якою славляться котли Buderus.

Будова котла Buderus GB172i

Будова котла Buderus GB172i

Завдяки теплообміннику WB5 і високоефективному модульованому насосу котел має клас ефективності А . Енергоспоживання в режимі очікування складає всього лише 2 Вт.

Надійний теплообмінник WB5 виконаний зі сплаву алюмінію і кремнію ALU plus, володіє унікальною ефективністю і довговічністю. Крім того, він легко піддається чищенню і обслуговуванню, завдяки конструкції, що дозволяє проводити роботи без особливих труднощів. Спеціальне нанопокриття дозволяє збільшити інтервал чистки до 5 років.

Теплообменник WB5

Теплообмінник WB5

Оновлений модульований пальник дозволить скоротити споживання газу і зменшити витрати в період міжсезоння. Крім того, сама система з конденсаційним теплообмінником націлена на економію споживання газу (до 15%) завдяки конструкції теплообмінника, камери згоряння і загальному принципу роботи конденсаційного котла. При цьому номінальний ККД котла досягає 109%.

2. Інтелектуальний дизайн зовні і всередині

Фронтальна панель виконана з ударостійкого скла Titanium Glass , що має високу міцність і легко піддається чищенню. Вперше котел став не тільки приладом для опалення будинку та приготування гарячої води, але і ефектним елементом інтер’єру.

У GB172i використовується надійна, перевірена часом система управління Logamatic EMS plus BC25 , яка забезпечує легкість настройки параметрів котла.

Також є можливість інтеграції автоматики Logamatic RC300 в котел поруч з BC25, що дозволить розширити функціонал створюваної системи. Регулятор RC300 може контролювати всю систему опалення (максимальна комплектація: 2 контури підготовки гарячої води, 4 опалювальних контури і система сонячних колекторів). RC300 володіє широким тимчасовим функціоналом регулювання: тижневі, денні і нічні режими опалювальних контурів.

Передняя панель GB172i с Logamatic BC25 и RC300

Передня панель GB172i с Logamatic BC25 та RC300

web GB172i

 

А за допомогою модуля Logamatic web КМ200 і програми Buderus EasyControl , підключившись з планшета або мобільного телефону до мережі інтернет, ви зможете в режимі реального часу отримати інформацію про параметри і стан роботи вашої системи опалення.

 

3. Легкість монтажу

Перевірена і випробувана система підключення та легкість доступу до всіх компонентів з передньої панелі та з боків забезпечують швидкий, простий монтаж і експлуатацію устаткування.

Завдяки інноваційному витратомірному клапану Venturi котел Logamax plus GB172i може працювати на всіх доступних видах газу: високо- і низькокалорійний газ, а також зріджений газ. Перехід на інший вид газу не вимагає комплекту перенастроювання і відбувається за допомогою повороту спеціальної регулюючої ручки всередині котла.

4. Пакетні пропозиції Logapak

Будь-який будинок, квартира, офісна будівля і т.д. по-своєму унікальні.

Потреба в опаленні і гарячому водопостачанні для кожного об’єкта залежать від розмірів і утеплення будівлі, необхідного комфорту тощо. В широкому спектрі пакетних пропозицій Buderus Logapak GB172i ви, безсумніву, знайдете варіант саме для вашого випадку.

Також пакетні пропозиції Logapak GB172i можна комбінувати з іншими пакетними пропозиціями від Buderus, наприклад, на базі сонячних колекторів або повітряних теплових насосів .

Технічні характеристики котлів Buderus GB 172i

Технічні характеристики котлів Buderus GB 172i

Розміри котлів Buderus GB 172i

Розміри котлів Buderus GB 172i


Перейти до каталогу обладнання→
Конденсаційні котли Logamax Plus Buderus…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору ↑